Radyo Telekom Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi

Giriş

www.radyotelekom.com Firmasına ait üyelik sözleşmesini üyelerimiz sitemize üye olduğundan okumuş olarak kabul edilecektir.

Sitemize Üyelik Neden Gereklidir?
Sitemizden paket radyo, hosting, sunucu, alan adı, ve diğer ürünlerimizi satın alabilmek ve satın aldığınız ürünleri 7 gün / 24 saat yönetebilmek amacıyla hazırladığımız müşteri panelimize erişebilmeniz için www.radyotelekom.com sitesi üzerinde bir müşteri hesabınız olmalıdır.
Hosting radyo, sunucu, vds, vps, domain, web sitesi gibi bir çok ürün ve ürünlerimizde indirimler, kampanyalar olduğu zaman, www.radyotelekom.com ile ilgili belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize veya cep telefonunuza SMS ile göndermekteyiz.

Sitemize üye olarak aldığınız tüm ürün ve hizmetlerde yapmış olduğunuz yayın ve içerikler tamamen müşterilerimize ait olup herhangi bir yasal olmayan ve uygunsuz görülen tüm içerik ve siteler firmamız tarafından kapatılma hakkına sahiptir.

T.C. Kimlik Numaram Neden Gerekli?
29/08/2006 Tarih, 26274 Sayılı Resmi Gazete 'de tebliğ edildiği üzere 01/01/2007 tarihinden itibaren T.C. Kimlik numarası belirtmeniz yasal zorunluluktur.

SÖZLEŞME ŞARTLARI:
1. Sitemize kayıt olduğunuz Bilgileriniz kesinlikle üçüncü. şahıs ve kurumlarla paylaşılmamaktadır,
2. www.radyotelekom.com Üyelik bilgileri kesinlikle doğru olarak verilmelidir,
3. Firmamız üyeliğinizi iptal etme hakkını saklı tutar,
4. Firmamıza üye olan müşteriler Gerçeği yansıtmayan bilgi yer alan üyelikler iptal edilir,
5. web Sitemize açılan Her bir e-posta adresi ile sadece bir üyelik açılabilir,
6. Tarafımızdan gönderilen her türlü reklam, uyarı ve bilgi SMS ve e-postaları almayı kabul etmiş sayılırsınız.
7. Üyeliğin sahte veya alakasız kimlik bilgileri ile açılmasından şüphe duyulması üzerine üye girişi engellenir ve bilgileri belgelerle (nüfus cüzdanı veya pasaport. **ehliyet kabul edilmez**) kanıtlamanız talep edilir.

Uyarı: Firmamız sadece yayın hizmeti ve site destek hizmeti verir. Yayın programları konusunda desteği yoktur. sam2, solea, v.b tüm shoutcast programları.

8-SALDIRGAN VE TEHTİKAR DAVRANIŞLAR
RADYO TELEKOM Hizmetlerini 3 şahıs kurumlara karşı saldıran tehtitkar,tahrik edici şekilde hareket etmeleri halinde sözleşme fesh edilebilinir gerekli müşteri firmamıza almış olduğu hizmetten dolayı hakaret,küfür vb. davranışlarda tüm hizmetleri iptal edilir.

9-Firmamıza karşı; Tahkir edici, taciz edici, kötüleyici vesaire davranışlarda bulunarak ya da bu davranışları destekleyici ya da teşvik edici tarzda; konuşan müşterierimizin tüm hizmetleri ve destek yardım hizmeti iptal edilecektir.  

10- Telefonda hakaret edici, ve farklı uslupda konuşan müşterilerimizin telefon desteği kesilir. Sadece "teknik destek" bölümünden düzgün olarak cevap yazılırsa desteğine devam edilir.

11-Yapılacak yayın içeriğinin telif (Yayın Lisansı) , yayın, marka ve diğer tüm hakları radyo hosting sahibine ait olup, bu konuda yasal sorumluluk yayını yapan hesap sahibine aittir.

** Üye Olmanız Halinde Yukarıda Yer Alan Tüm Maddeleri Kabul Ediyor ve Onaylamış Sayılırsınız.


 


Radyo Telekom Canli Destek

Almak istediğiniz domain adını alttaki kutuya yazarak SORGULA butonuna basınız.

diğer uzantılar...

HAFTANIN RADYOSU NEDİR?

odeme-bildirim-formu.png (235×75)

sizeozel.png (200×223)

radyoplayer.png (235×75)

Kaliteli Radyo Hosting Fiyatları Kampanyalar

Ek Hizmetler Özel Destek Paketi Kampanya

TV Hosting TvHosting

Özel Paketler
uzaktandestek.png (136×37)
LiveZilla Live Chat Software